Regulamin

Regulamin określa zasady sprzedaży produktów oferowanych przez sklep www.g2h.pl

Informacje ogólne

 1. Sklep internetowy g2h.pl, prowadzony jest przez firmę SURFBABY ANETA MILCZAREK Urbanistów 4/6 05-500 Julianów NIP: 1231172434
 2. G2h.pl prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie przez Internet.
 3. Prezentowane w sklepie produkty są starannie przygotowywane i mają jak najbardziej kojarzyć się ze stanem faktycznym towaru. Ewentualne błędy i różnice nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń wobec g2h.pl
 4. Materiały użyte do prezentacji produktów, tj.: zdjęcia, tabele rozmiarów, opisy są własnością g2h.pl i chronione są prawami autorskimi. Zabrania się, więc ich używania w celach handlowych lub prezentacji w jakichkolwiek mediach bez zgody sklepu.
 5. Ceny znajdujące się przy produktach wyrażone są w polskich złotych i podane w wartościach brutto. Ceny nie zawierają kosztów przesyłek
 6. G2h.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na błędnych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
 7. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Składanie zamówień i rejestracja

 1. Produkty w sklepie g2h.pl zamawiać można przez siedem dni w tygodniu całodobowo przez cały rok.
 2. Zamówienia na towar przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną.
 3. Zamówienia realizowane są w dni robocze, w godzinach pracy sklepu.
 4. Warunkiem niezbędnym do złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. Błędnie wypełnione formularze nie są realizowane. Wypełniając formularz masz obowiązek podania prawidłowych danych osobowych, adresu e-mail, telefonu kontaktowego, dokładnego adresu zamieszkania oraz adresu dostawy, (jeżeli jest różny od adresu zamieszkania).
 5. Podane przez Ciebie adres e-mail oraz telefon kontaktowy mogą zostać wykorzystane do kontaktu w procesie realizacji zamówienia.
 6. Po złożeniu zamówienia dostaniesz e-mail potwierdzający dokonanie zakupu.
 7. Przyjęcie do realizacji zamówienia:
  a)  w przypadku zamówienia płatnego przelewem - realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili zaksięgowania przelewu na koncie g2h.pl
 8. Zamówienie jest realizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców g2h.pl. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem zostaniesz poinformowany o stanie zamówienia i podejmiesz decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja lub anulowanie całości zamówienia).
 9. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 10. Masz prawo do wszelkich zmian w zamówieniu do momentu wysłania przesyłki z towarem. Możliwe jest również całkowite anulowanie złożonego zamówienia.
 11. Zmian związanych z zamówieniem lub jago całkowitego anulowania, dokonywać można telefonicznie lub mailowo.
 12. Aby zostać stałym klientem g2h.pl masz możliwość założenia konta użytkownika poprzez rejestrację polegającą na wypełnieniu odpowiednich pól formularza rejestracyjnego.
   

Realizacja zamówień

 1. Zamówienia na towary oferowane przez g2h.pl realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, z wyłączeniem świąt.
 2. Jeżeli po zamówieniu i potwierdzeniu zamówienia nie możemy zrealizować dostawy z powodu wyczerpania stanów magazynowych, otrzymasz informację o tym fakcie.
 3. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów.
 4. G2h.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku wystąpienia błędów na stronach sklepu, polegających na błędnych informacjach o cenach lub stanie towaru, jak również w sytuacjach wzbudzających wątpliwość autentyczności danych podanych przez klienta w trakcie procesu rejestracji i zamawiania.
 5. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

Dostawa

 1. Wysyłki realizowane są tylko na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS.
 2. Dostarczenie towaru następuje w terminie od 3 do maksymalnie 10 dni, od momentu potwierdzenia zamówienia.
 3. Koszt dostarczenia przesyłki opłaconej z góry na terenie Polski wynosi 15zł
   

Wymiana i zwrot

 1. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki lub jego wymiany, na inny rozmiar lub kolor.
 2. Do zwracanego lub wymienianego towaru nie trzeba dołączać  dowody zakupu. Dowód zakupu nie jest niezbędny przy wymianie lub zwrocie.
 3. Odesłany towar do zwrotu/wymiany musi znajdować się w nienaruszonym stanie - nie może nosić żadnych śladów użytkowania, zarówno bezpośrednio na produkcie, jak i na metkach, musi znajdować się w fabrycznym niezniszczonym opakowaniu. Jeżeli towar nie spełni w/w warunków, nie zostanie zwrócony lub wymieniony. Ponadto zostanie odesłany do klienta na jego koszt.
 4. Wszystkie dołączone do zakupionego towaru gratisy, inne produkty otrzymane po obniżonej cenie, jak i w ramach specjalnych promocji należy zwrócić wraz z odsyłaną paczką.
 5. Koszty związane z wymianą towaru w obie strony ponosi klient.
 6. Wartość zwracanego towaru jest przelewana w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu, na podany przez klienta rachunek bankowy i nie zawiera ona kosztów dostawy.
 7. Wymiana zostanie wykonana w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki przez g2h.pl, jeśli będą przestrzegane wymagania z punktów 2 i 3.
 8. G2h.pl nie przyjmuje paczek wymiany/zwrotu wysłanych na jego koszt, ani za pobraniem.
 9. W przypadku nie odebrania przesyłki przez klienta wszelkie koszty związane z wysyłką oraz zwrotem towaru do sklepu ponosi klient.

Gwarancje i reklamacje

 1. Każdy produkt dostępny w g2h objęty jest gwarancją producenta.
 2. Do reklamacji przyjmowane są tylko towary z dołączonym dowodem zakupu.
 3. Reklamowany towar powinien być czysty. Jeżeli nie będzie higienicznie bezpieczny, reklamacja może nie zostać rozpatrzona.
 4. Pisemne oświadczenie reklamacyjne musi zawierać: dokładne dane osobowe klienta, numer zamówienia, opisaną przyczynę reklamacji oraz czas i okoliczności powstania wady produktu.
 5. Koszty przesyłki reklamowanego towaru ponosi klient.
 6. Reklamowany towar zostaje przekierowany do rzeczoznawcy danego producenta lub dystrybutora, gdzie w ciągu 14 dni zostanie rozpatrzona reklamacja.
 7. O wyniku reklamacji klient zostanie poinformowany mailem lub telefonicznie.
 8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu szkody spisanego przez kuriera. Jeżeli stan przesyłki budzi Twoje wątpliwości, po odbiorze paczki sprawdź jej zawartość w obecności kuriera, w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.
 9. Reklamacje powstałe podczas transportu nie zostaną rozpatrzone bez sporządzonego z kurierem protokołu szkody.
 10. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, zostanie on obciążony wszystkimi kosztami przesyłek.

Płatności

 1. Do każdego zakupu dokonanego przez klienta dołączany jest dowód zakupu.
 2. Po odbiorze przesyłki należy sprawdzić, czy dowód zakupu jest do niej dołączony.
 3. W g2h.pl istnieje jeden sposób dokonywania płatności za zakupiony towar:
  - przelewem bankowym - zapłata za towar realizowana jest przelewem na konto g2h.pl o numerze: 24 1140 2004 0000 3802 7520 1925 prowadzonym przez Mbank. W przypadku tej formy płatności realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu przelewu na koncie g2h.pl

Postanowienia końcowe.

 1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz przepisy Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego i przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 2. G2h.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Wszelkie zmiany Regulaminu obowiązują od daty opublikowania ich na stronie g2h.pl

Dane osobowe

Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail sklepowi g2h.pl i przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ).